DEPORTE ESCOLAR (fútbol sala ) :1ª XORNADA

1ª XORNADA DE FÚTBOL SALA  (MÉRCORES 25/10/2017)

PARTIDO :  TIGRES   2  -  VETERANOS  O

CLAUDIA   1               ISRAEL   2

SARA  1                      MARCO   1

SUSO  2                     BORJA  1

BRAIS  2                   DANI  1

IKER  3                     SARA  1

GORKA  2               ISMAEL  1

JORGE   1               IKER   1
                             
                                  PABLO   1



                    SEGUINTE XORNADA  :


LEÓNS  ---TOREROS 

ÁRBITROS  :  MANUEL(4º) / SUSO

DATA :       (( 8 ))/ 11 / 2017
 DEPORTE  ESCOLAR


COMEZAMOS AS ACTIVIDADES DEPORTIVAS ESCOLARES
EN HORARIO DE RECREO MATINAL.

DEPORTES : FÚTBOL SALA - BRILÉ

ENCARGADOS : Alberto e Lúa


  • 1º PARTIDO DE FÚTBOL SALA: TIGRES - VETERANOS (MÉRCORES 25/10/2017)
  • 1º PARTIDO DE BRILÉ : LOS NENES - SERIOUSLY (VENRES 3/11/2017)

                                                                   FÚTBOL SALA

EQUIPOS

TIGRES                    VETERANOS               LEÓNS                   TOREROS

CLAUDIA(5º)         ISRAEL(6º)(A)(C)        XOEL(6º)(A)(C)      ALEX(6º)(C)(A)
SARA(5º)                MARCOS(6º)(A)           ANA(5º)                   YGOR(4º)
SUSO(5º)(A)(C)     BORJA(6º)                     MANUEL(5º)(A)     PABLO B.(6º)
BRAIS(5º)              DANI(3º)                        REBECA(6º)            HAIRO(5º)(A)
IKER(6º)(A)           SARA(6º)                        BRAIS(4º)               CLAUDIA P.(5º)
GORKA(3º)            ISMAEL(6º)                   EMMA(3º)               DAVID
JORGE(5º)              IKER(3º)                                                          ÉRIKA


FERROCARRIL OESTE

MARIÑA(4º)
IVÁN(3º)
JOSE(4º)(A)
SARAY(3º)
ALEX(4º)
MANUEL(4º)(A)(C)                       

                                                    CALENDARIO

PARTIDOS  (1ª VOLTA )                                                          ÁRBITROS


TIGRES-VETERANOS    ...........................................             XOEL/ALEX
LEONES - TOREROS       ..................................................  ANDRÉS/SUSO
F.OESTE - TIGRES     ...........................................  ............ ISRAEL/ MANUEL
VETERANOS- LEÓNS    .........................................              IKER / HAIRO
TOREROS - TIGRES      .......................................                LEÓNS/ F.OESTE
TOREROS - VETERANOS ..........................................           HAIRO / MANUEL
TIGRES- LEÓNS   .......................................... .................    IOSRAEL /ANDRÉS
VETERANOS - F.OESTE ...........................................  ............. IKER / XOEL
TOREROS - F.OESTE